Poznaj świat wirtualnego hazardu

Poznaj świat wirtualnego hazardu

Artykuł Miesiąca

Powiedzmy sobie szczerze, już na samym początku, że świat wirtualnego hazardu, dla większości z nas, wciąż jest jedną wielką niewiadomą. Nie może to nikogo dziwić, gdyż sam strach przez słowem „hazard” i jego negatywne nacechowanie, wzbudza w nas obawy i składania do trzymania odpowiedniego dystansu. Nie mnie jednak, w definicji słownikowej, nie znajdziemy negatywnych nacechować i wydźwięku. Wzięło się to jednak, z ogólnych przekonań i opinii, które zostały niczym łatka przypięte kasynom stacjonarnym. Temu też nie można się dziwić, gdyż nie wzięło się to z niczego.

Kasyna stacjonarne przez lata pracowały na swój negatywny wizerunek, nie tylko poprzez atmosferę, jaka panowała w lokalach, ale także przez to, że szanse na wygraną były prawdziwie minimalne. W końcu kasyna mają być dla graczy chwilą wytchnienia i relaksu po niezwykle ciężkim dniu, a nie stresem i zmartwieniem, o kolejną stratę pieniędzy. W tym celu właśnie powstały kasyna online, by zapewnić swoim klientom nowy, maksymalny wymiar rozrywki jednocześnie minimalizując ryzyko przegranej, które mogłoby skutecznie odstraszyć- w szczególności nowych graczy. Nie mniej jednak, świadomość na temat kasyn online w naszym społeczeństwie wciąż jest niewielka, dlatego dziś, postanawiamy nieco przybliżyć wszystkim z was, którzy wciąż się wahają, jak naprawdę działają i wyglądają kasyna online, a także jak w prosty i szybki i porównać i wybrać dla siebie najlepsze z nich.

Jak wygląda gra w kasynach online?

Kasyna online czekają na graczy z otwartymi rękami. Każdy klient, z uwagi na zacieśniającą się konkurencję na rynku, jest dla nich na wagę złota. Nic więc dziwnego, że wszelkimi sposobami, próbują wkupić się w łaski graczy, by zachęcić ich do odwiedzenia danego kasyna. Jak wygląda więc gra? Po wybraniu najlepszego dla siebie kasyna, naszym oczom na stronie głównej ukaże się formularz rejestracyjny. Należy go uzupełnić o swoje dane takie jak:

  • imię
  • nazwisko
  • data urodzenia
  • skan dowodu osobistego, prawa jazdy lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość
  • numeru telefonu i/lub adresu email
  • numer karty kredytowej- można pominąć i uzupełnić później

Następnie zatwierdzamy nasze dane i poczekać na link weryfikacyjny lub SMS z kodem aktywacyjnym, w zależności od tego, którą opcję wybraliśmy. Po wykonaniu tych czynności, można rozpocząć poznawanie panelu gracza. Tu czeka na nas pierwsza niespodzianka, prawie wszystkie obecne kasyna. Otóż możemy oczekiwać, że po zalogowaniu się na nasze konto gracza, znajdziemy przyznane automatycznie środki bonusowe. Możemy spodziewać się:

  • free spin- jest to bonus przyznawany graczom za rejestrację w ilości od 15 do nawet 65. Jest to nic innego jak darmowe obrócenia, które możemy wykorzystać, by zapoznać się z automatami. Nie dają one co prawda szans na wygranie ogromnej ilości gotówki, nie mniej jednak, możemy spodziewać się wygranej, którą w pełni wystarczy na to, by rozpocząć grę na grach stołowych i się z nimi zapoznać, a to wszystko bez ryzyka straty własnej i wymaganej inwestycji z naszej strony.
  • bonus bez depozytu- to gotówka przyznawana graczom za rejestrację w kasynie. Możemy ją wykorzystać zarówno na automatach jak i grach stołowych. Nie jest wymagane wpłacenie własnego depozytu, jednak wymagane jest obrócenie nią kilka razy w kasynie, zanim gracz będzie mógł przelać ją na swoje konto.
  • bonus na pierwszy depozyt- ten typ bonusu, zostanie nam przyznany po zasileniu naszego konta gracz odpowiednią kwota. Mamy do wyboru kwotę zarówno minimalną jak i maksymalną i od tego ile wpłacimy, zależy rozmiar naszego końcowego bonus. Analogicznie rzecz ujmując, im więcej wpłacimy, na tym większy procent bonusowy, dodany do naszego depozytu możemy liczyć.

Dzięki bonusom, nowi gracze mają szanse na zapoznanie się z kasynem, bez ryzyka własnej straty. Najlepiej porównać ofertę bonusową, a szybko i prosto zrobimy to na tej stronie: połączyć. Sprawdzimy tam nie tylko ofertę bonusową, ale także zapoznamy się z rankingiem, utworzonym na podstawie ocen i opinii graczy. Znacząco ułatwi to podjęcie ostatecznej decyzji.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments