Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najłatwiejsze środki na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze środki na powiększanie ust! O dużych ustach marzy każda osoba. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak jasnymi i doskonałymi ustami, którymi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd te szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To łatwo odpowiedniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to obecnie doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować ładny i cały styl. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy te naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Jeszcze w wypadku ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej wymienia się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust produkowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej istnieje więc, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten powoduje w nieświadomy sposób wymodelować usta oraz bardzo je spełnić, przez co poprawie idzie nie tylko ich model czy wielkość, lecz też koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobie jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust zaś ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie stojący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom kształtu i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat oferowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejsza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W wyniku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro naprawdę się zdarzy, to mówi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga propozycja na zwiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie a efekty widoczne są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeśli zależy Ciż na szybkim efekcie, kwas hialuronowy sprzedaje się być prawdziwszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest oryginalny tłuszcz pacjentki albo też kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg ma się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli szuka o powiększanie ust. Co wysoce, sposoby te znajdują coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments