Motywowanie pracowników - jaki sposób jest najlepszy?

Motywowanie pracowników – jaki wyjście jest najwłaściwszy?

Prasówki

Motywowanie pracowników – jaki technologia jest najpiękniejszy?

Nie stanowi co się oszukiwać, niski poziom zaangażowania zatrudnionych toż bardzo często zjawisko. Według sondażu przeprowadzonego w USA, aż 70% Amerykanów aktywnie zatrzymuje się z produkcji czy zdecydowanie się w niej nie angażuje. Większość firm odkłada na pomocy materialne, czyli premie czy darmowe posiłki.

Czy takie podejście przynosi pozytywne skutki? A no a nie, dużo kobiet je docenia, zawsze możemy wyróżnić wiele skuteczniejszych czynników, które gwarantują za kształtowanie dobrego samopoczucia. Jakich?

Inspiracja

Bez powodu na ostatnie, czy polska firma bierze się oferowaniem usług, czy tworzeniem produktów, szczególnie cenne jest, żeby jej hodowla była przesiąknięta tego oznaczaniem. Według wiele przeprowadzonych badań pracownicy, którzy czują sens, w niniejszym, co sprawiają, są zdecydowanie dużo wydajni, ukierunkowani i silni. W układzie spośród obecnym liderzy organizacji powinni uświadamiać naszym gościom, gdy ich pozycja działa na poprawę życia osobistych. Takim posunięciem prawdopodobnie żyć widoczne publikowanie podziękować od obsłużonych klientów, czyli celi charytatywnych, jakie są wspierane przez firmę. Aby pokazać pracownikom, jak wiele robią, możemy i wykorzystać oprogramowanie ActivREC. Istnieje wtedy układ, który monitoruje komputery, zarządza czasem projektów, a przede wszystkim bada produktywność. Rejestrowanie wszelkich projektów, jaki sfinalizował dany człowiek, prawdopodobnie żyć gwoli niego znacznie satysfakcjonujące i pokaże mu, jak wiele dobrego robi dla firmy, w jakiej działa.

Według badań przeprowadzonych przez Adama Granta na Uniwersytecie Pensylwania dowiedziono, że nawet pracownicy, jacy nie są zadowoleni ze własnego miejsca pracy, biorą na nią bardzo czasu, gdyż czują, że to, co sprawiają, ma cel.

Inspiracją dla gości potrafią istnieć dodatkowo ich liderzy. Według specjalistów, szefowie działający bezinteresowanie, którzy bardziej pytają o jakość niż jednych siebie, sprawiają, że ich ludzie chcą ich bardzo większą lojalnością, tendencją do lekturze, oddaniem czy zaangażowaniem. Wayne Baker wykazał, że liderzy, którzy dają swoich typów w miły sposób, inspirują ich do popularniejszej wydajności czy wręczenia.

Życzliwość

Badania, jakie były miejsce w Wielkiej Brytanii dowiodły, że znaczenie i przyjaźń jest istotniejsze niż nawet większe wynagrodzenie. Przyjemne i miłe relacje mają swój pomysł na oddanie pracowników w domowej książce.

Jane Dutton udowodniła, że podstawy życzliwej kultury zawierają szacunek i ochronę, przez co kreatywność zarówno zespołowa, jak i wyjątkowa dobrze się zwiększa. Bardzo cenne istnieje również okazywanie ciepła przez szefów, bo takie postępowanie poprawia efektywność i motywację podwładnych. Co dobre takie podejścia wobec zatrudnionych zwiększają motywację nawet samych liderów. W wybranych sytuacjach należy także okazać gniew, który może stać pozytywnie odebrany przez grupa gości i pomóc motywująco, jednak negatywne emocje w części wypadków zmniejszają skuteczność menadżerów.

Życzliwi liderzy to osoby, które prowadzę małe rzeczy, aby przedstawić naszym gościom troska o nich. Pierwszym, prostym krokiem prawdopodobnie żyć znana rozmowa z człowieku i autentyczne wysłuchanie tego, co obok niego słychać. W USA takie pracy są bardzo często. Ponadto, kiedy szef dowiaduje się o chorobie kogoś bliskiego dla naszego pracownika, natychmiast dzwoni do niego zaś pyta, w który rób mógłby mu pomóc.

Troska o jednego siebie

Spora ilość firm tylko pozornie deklaruje swoją troskę. Do takich posunięć możemy zaliczyć oferowanie karnetów na jogę czy siłownię, jakich w rzeczywistości goście nie są w mieszkanie wykorzystać, ze powodu na znaczny rytm pracy. Takie tworzenie nie jest motywujące, a wręcz przeciwnie.
Programy wellness nie nie zadziałają, gdy nie wykreujemy kultury, która będzie akceptowała pamiętanie o siebie, jako praca szczególnie poważną i zagrzewała do niej. Kiedy do ostatniego uczynimy, wyniki potrafią być rzeczywiście zachwycające.

Możemy jeszcze zachęcać swoich gości, aby dobrze sypiali. Dokładnie tak. Wypoczęci pracownicy zwiastują bardzo większą wydajność naszej pozycji. Wiele badań udowodniło, że brak snu w piękny sposób ogranicza swoje umiejętności motoryczne czy poznawcze, a przełomowe rozwiązania i programy pojawiają się w swoich głowach wtedy, kiedy istniejemy w sum wypoczęci.

Motywowanie pracowników możemy zacząć od stawiania im ćwiczeń, przerw czy wypoczynku lepszej kondycji. Niektóre niemiecki firmy zakazują naszym ludziom mienie ze służbowego e-maila oraz świadczą im wyposażenia odpowiedzialne za monitorowanie snu czy ćwiczeń. Gdy w taki styl będziemy odpowiedzialni o swoich gości, oni z pewności odpłacą się nam wielką produktywnością.

zobacz również Motywowanie pracowników – jaki sposób jest najlepszy?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments