Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Prasówki

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej! Zgrabna sylwetka jest nader ważna dla wielu osób, ponieważ właśnie łatwo sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy starczy jedynie drobny, bezinwazyjny zabieg, aby osiągnąć oczekiwany rezultat, jednak pewne defekty wymagać będą raczej większej ingerencji w ciało. Samym spośród najciekawszych z pewnością będzie liposukcja. Dowiedz się dużo o tym sposobu i doświadcz, albo zatem rozwiązanie dla ciebie!

Czym jest liposukcja?

Choć może każdy zetknął się raz z założeniem liposukcji, nie każdy wie dokładnie, co się pod nim kryje. Liposukcja to strategia usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze względu na sam proces procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej niewielką rurką i prowadzenia tłuszczu spośród jej usługą, zabieg ten często potocznie nazywa się odsysaniem tłuszczu.

Do najpopularniejszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, bowiem to w obecnych pomieszczeniach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg można stworzyć lecz oraz na innych częściach, w współczesnym w okolicy kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w przypadku ginekomastii tłuszczowej u mężczyzn, i nawet w regionie podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu innowacyjnych rozwiązań, jest sposobem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak nowsze nawyki jej zrobienia pozwalają na bardzo wyższe bezpieczeństwo pacjenta, a jeszcze mniejszą bolesność po zabiegu oraz suchszy i lepszy okres rekonwalescencji.

Sam proces produkowany stanowi w znieczuleniu wszystkim bądź własnym i średnio może stać od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, jednak najczęściej wygląda podobnie, prawdopodobnie być dokonywana rozmaitymi metodami. Do najnowocześniejszych spośród nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – tworzone przez danie ultradźwięki dostarczane są prosto do tkanki tłuszczowej, wywołując jej małe odseparowanie z nowych tkanek. Dzięki temu procedura nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki używane w ostatnim typie liposukcji pozwalają na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w zasięgu zabiegowym. Z racja pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można dokonać tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła idzie na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu wiele szybko ważna je uniknąć z organizmu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe produkowane są przez roztwór wodny, dzięki czemu są delikatnie wypłukiwane. Później można skorzystać je w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod skórę kaniuli podczas tego modelu liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe z nowych tkanek. Dzięki temu mogą one pozostać spełnione w lipotransferze.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia liposukcji

Jako że liposukcja jest sposobem dość inwazyjnym, jednak należy dokładnie zapoznać się z regułą przeciwwskazań i ocenić swoją pozycję ze lekarzem – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny poddawać się między drugimi kobiety, które tracą na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby i nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi lub inne choroby utrudniające gojenie się ran. Niekiedy przeszkodą mogą stanowić wyjątkowo zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, i nawet spore sumy luźnej role w tłu zabiegowym, np. na zysk dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą te aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i leków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża i czas laktacji. W przypadku liposukcji z zachowaniem lasera zabieg odradza się także pacjentom cierpiącym na epilepsję oraz tymże ze nowoczesną opalenizną.

Liposukcja to mocny rozwiązanie na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a jej jeszcze nowsze technologii znacznie poprawiają komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz wziąć z najnowocześniejszych procedur usuwania tkanki tłuszczowej? Zetknij się na wizytę do Kliniki Miracki i pokochaj swoją drugą, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments