Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Radzyń Chełmiński

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lusterko i nie możemy się nadziwić, jak wysoce zmieniło się swoje ciało w układzie ostatnich kilku lat. Nagle ujawnia się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) i nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie pragnęły być mało więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, a z czasem tworzy być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia i diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Mrocza

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym tekście skoncentrujemy się na podstawowej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a pewnie na nowoczesnej metodzie liposukcji laserowej, używanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej metody LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w znacznie małym okresie po skończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta zatrzymuje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Mrocza

Zabiegowi potrafią stanowić poddawane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg przeprowadzany stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Mrocza

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki system, by jak najbardziej ułatwić pacjentowi przybycie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim tworzona jest lekka liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G kupi na zdobycie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych rozpoznań i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja zapewne żyć przeprowadzona miejscowo lub na prawdziwszym rozmiarze. W początkowym przypadku zabiegowi oddaje się takie ilości ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na dużym zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by wytworzony w ciągu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w różnym miejscu ich naszego ciała. Z obecnej dróg korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak powstaje z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy artykuł i dodaje się do przeszczepu.
Liposukcja Mrocza

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko przeprowadzana stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej wykonania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje wiele więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy dopasowuje się lipolizę.

Liposukcja Mrocza

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments