Jak Leczyć Przeziębienie W Domu?

Jak działać przeziębienie w domu?

Prasówki

Jak leczyć przeziębienie w zakładzie? Każdy jest narażony na dalekie choroby, a przeziębiebie jest może największym spośród nich. Wszyscy informacją, co oznacza katar, nieprzyjemne ból gardła i kaszel, który uniemożliwia zasypianie. Jak pozbyć się tej popularnej choroby – to dodatkowe pytanie.

Jak leczyć przeziębienie w zakładzie?

Przeziębić się
Większość spośród nas występuje w własnym zwykłym poziomu trwania oraz z okresu do czasu łapiemy przeziębienie (przeważnie istnieje obecne szybkie), co może zakłócić nasze ważne plany. Zgadzam się, że nie czujesz się komfortowo z bólem gardła, kontynuując funkcję w biurze, wychodząc na wyjazdy służbowe lub organizując ważne spotkania. Ale co, jeżeli tak zapracowana kobieta jak ty nadal jest przeziębienie? Teraz porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z chorobą znacznie pilnie a bez wizyty u lekarza. Przezwyciężenie choroby w ruchu 24 pór jest ciągle możliwe, jednak należy wziąć pod opiekę etap choroby oraz warunki leczenia.

Zostań w domu
Nie dużo spośród nas nie ma za konieczne, aby uzyskać bzy w toku zwykłego przeziębienia. Niemal każdego dnia widzimy osobę kichającą w metrze, kaszlącego pracownika w biurze lub pracowitego studenta z tuzinem par suchych chusteczek na stole. Jesteśmy aktywnie chorzy, ale nie chcemy działać w budynku oraz wolimy znosić wszystko „na nogach” i, oczywiście, zarażać innych.

Kiedy planujesz się nie zostać w domu podczas choroby, zwykle natychmiast udajesz się do apteki i bierzesz dużo środków przeciwgorączkowych. Oczywiście znacznie mocno poprawiają charakter oraz zdrowie, natomiast na mały okres. Jednakże nie zwalniają cię z objawów choroby. Myśl o gorączce – wówczas nie jest objaw, to zaledwie metoda obrony organizmu.

Kiedy kontynuujesz pracę, kiedy jesteś zły, przychodzi dobrzy moment na jakiegoś typie komplikacje. I konsekwencje niektórych komplikacji można zauważyć do skutku jego bycia. Najbardziej szkodliwy – to obciążenie serca. Kiedy ciałko jest zmęczone, może zapobiec infekcji we naturze, która blokuje go do serca. Nawet to przez pomyłkę układ immunologiczny zacznie atakować nawet duże komórki. Konsekwencje będą mocno poważne – skurcz mięśnia sercowego. Wtedy nie ignoruj ​​rad, aby uzyskać kilka dni wolnego i umieścić się w łóżku.

Natychmiastowa reakcja
Jak tylko poczujesz słabość, i twoje gardło zacznie przypominać nieprzyjemny ból, a głośne kichanie rozdzieli się po całym biurze – nadszedł dobry czas, aby otworzyć się martwić. Nie wskazuj, że objawy same znikną. Wręcz przeciwnie, za dzień lub dwa pogorszysz się i powinieneś postawić się do łóżka. A jeżeli już zaczniesz leczenie, wszystko będzie znacznie. Pamiętaj, aby pozbyć się paskudnej choroby, jeśli masz poświęcić się aktywnemu leczeniu.

Odpoczywaj
Bardzo niepokojące jest przeziębienie i kontynuowanie pracy. Najłatwiejszym tonem jest dostanie w bloku przez chwila dni. Twoje ciało potrzebuje prawdziwego odpoczynku – po prostu dostań w zamożnym budynku a przez większość czasu staraj się zostawać w łóżku. Nie spiesz się, aby mieć dużo środków przeciwgorączkowych. Jeśli temperatura ma mniej niż 38, twoje ciało może poradzić sobie z wirusem bez środków przeciwgorączkowych.

Witaminy
Podczas przeziębienia twoje ciało bardzo potrzebuje witamin z rodziny C. W rytmie dnia staraj się jeść dużo owoców (cytryny, jabłka, kiwi, pomarańcze itp.) i warzyw (czosnek, cebula). Nie zajmuje nic silniejszego niż naturalne witaminy. Przynajmniej na sam dzień zapomnij o szerokim i niezdrowym posiłku. Twoje ciało jest właściwie zajęte próbowaniem zabicia infekcji, więc nie dodawaj również niemożliwego do trawienia pokarmu. Nie skończ o działających właściwościach herbaty witaminowej (herbata z malinami, cytryną, porzeczką, dziką różą). Pamiętaj, że herbata winna stanowić przyjemna, ale nie gorąca!

Informacje
Nie lekceważ kataru. Co godzinę płucz nos bulionem ziołowym lub roztworem soli morskiej. Co półtorej godziny staraj się płukać gardło roztworem rumianku lub soli z jodem.

Czosnek będzie twoim najprawdziwszym przyjacielem podczas choroby. Wymieszaj sok czosnkowy z miodem i wypij mieszaninę ze szklanką wody. Ci, którzy cenią pić mleko, mogą osiągnąć pyszny koktajl. Żeby to stworzyć, zmieszaj mleko z miodem, dodaj pachnący cynamon, kilka ziarenek pieprzu a sam liść laurowy. Koktajle winnym stanowić bogate. Inny typ leczenia domowego stanowi znacznie prosty. Kiedy się domyślacie, będziemy opowiadać o grzanym winie. Żeby ten trunek w apartamentu był mocno popularny, po prostu przekaż mu prawidłowy napar i pij ciepło. Jednakże nie miej obsesji na problemie wina.

Upewnij się także, że stale istniejesz w cieple. Szczególnie twoje stopy nie powinny zamarzać. I dbaj szyję, nogi i niską część pleców. Oszczędź również przed przeciągami, ale zawsze wentyluj pomieszczenie. Po ukończeniu wszystkich procedur na czas, daj się w ciepłym łóżku. Twoje osłabione ciało podziękuje ci zbyt granica położenia się i odpowiedniego snu. Zadbaj o siebie również stanów prawidłowy!

Jak leczyć przeziębienie w domu?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments